Поїхали з нами (Харків)Поїхали з нами (Харків)
Forgot password?

Тури в Ель-Гуну

Готелі Ель-Гуни
Кращі пропозиції щодо країни


  Потрібна допомога в підборі туру?

  Гид по Ель-Гуні

  Відпочинок в Ель-Гуні

  Ель-Гуну багато хто порівнює з Венецією. Це не класичний єгипетський курорт в тому розумінні, до якого звикли туристи. В Ель-Гуні немає величезних багатоповерхових готелів або хмарочосів. Місцеві жителі завжди прагнули зберегти автентичність і особливу затишну атмосферу регіону.

  Тури з Харкова в Ель-Гуну воліють туристи, які мріють про розслаблений і спокійний відпочинок якомога далі від натовпу туристів і зайвого шуму.

  Гарячі путівки в Ель-Гуну з Харкова

  Чому курорт називають «Єгипетською Венецією»? Вся річ у тому, що Ель-Гуна розташувалася на невеликих островах. Щоб дістатися від острова до острова, туристи переміщаються на невеликих човнах. Городок розташовується неподалік від Хургади (відстань – всього 25 км) і офіційно є найчистішим курортним регіоном країни.

  Тури в Ель-Гуну – відмінна можливість насолодитися красою природи. Від пейзажів курорту просто неможливо відвести очей. А красиві довгі піщані пляжі з пологим спуском у воду роблять містечко ідеальним для відпочинку з маленькими дітьми.

  В Ель-Гуні немає архітектурних пам’яток, проте ви можете відправитися на екскурсію до пам’яток, які знаходяться неподалік:

  • древнє і напівзруйноване місто Луксор;
  • мальовничий Синайський півострів;
  • загадковий Каїр.

  Ціни на відпочинок в Ель-Гуна

  Курорт Ель-Гуна почав відбудовуватися порівняно недавно. Тож містечко ще не може похвалитися таким широким вибором готелів, як розташована неподалік Хургада. Проживати на курорті ви можете у віллі або невеликому готелі. При цьому всі варіанти розміщення відрізняються вигідними цінами.

  В середньому тур з Харкова в Ель-Гуну на двох обійдеться вам близько 400-450 доларів за умови проживання в 4* готелі «Все включено». Хочете полетіти в тур до Єгипту ще дешевше? Відстежуйте і хапайте вигідні гарячі путівки в Ель-Гуну!

  Найкращі тури в Ель-Гуну з Харкова – Поїхали з Нами!

  Вибираючи гарячі тури в Єгипет, зверніть увагу на не самий популярний, але при цьому один з наймальовничіших курортів – маленьку затишну Ель-Гуну. Красиві й акуратні будиночки та вілли, єднання з природою і високий рівень сервісу – що ще можна побажати для хорошого відпустки?

  Туристична компанія Поїхали з Нами пропонує познайомитися з маловідомою частиною Єгипту. На сайті ви зможете знайти тури в Ель-Гуну з Харкова за вигідною ціною. Наші менеджери допоможуть підібрати хороший готель, узгодять дати та розкажуть про актуальні палаючі пропозиції.

  Поехали с нами
  ул. Отакара Яроша, 27 Харьков Харьковская область Телефон: +38(095) 531-40-07
  Поехали с нами