Поїхали з нами (Харків)Поїхали з нами (Харків)
Forgot password?

Тури в Арі (Аліф) Атолл

Готелі Арі Атолл
Кращі пропозиції щодо країни


  Потрібна допомога в підборі туру?

  Гид по Арі Атоллу

  Відпочинок в Арі (Аліф) Атолл

  Арі (Аліф) Атолл – це найбільший атол Мальдів, захований в західній частині країни. Він ідеально підходить, як любителям активного відпочинку, так і туристам, які вважають за краще проводити відпустку на пляжі під пальмою.

  Відпочинок в Арі (Аліф) Атолл подарує справжнє задоволення від поїздки та допоможе вам відкрити для себе нові куточки нашої планети.

  Гарячі путівки в Арі (Аліф) Атолл з Харкова

  Тури з Харкова в Арі (Аліф) Атолл підходять не тільки любителям пляжного відпочинку. Так, курорт славиться великою кількістю білосніжних піщаних пляжів. Однак ви також можете урізноманітнити відпочинок:

  • відвідуванням СПА-салону або тренажерного залу;
  • дайвінгом;
  • грою в теніс;
  • серфінгом;
  • катанням на катамаранах або каное.

  Якщо ви хочете відправитися палаючим туром з Харкова в Арі Атолл, необхідно добиратися в аеропорт столиці. Компанія Поїхали з Нами продумала все до дрібниць і сьогодні пропонує своїм клієнтам комфортабельний і швидкий трансфер до Києва.

  Арі Атолл може похвалитися комфортним кліматом протягом усього року. Навіть в сезон дощів тут ідеальна температура повітря (+25-28 градусів) і води (+24-26 градусів) для пляжного відпочинку.

  Ціни на відпочинок в Арі (Аліф) Атолл

  Вартість туру з Харкова в Арі (Аліф) Атолл залежить від:

  • категорії готелю або площі вілли;
  • типу харчування (найчастіше готелі пропонують тільки сніданки);
  • тривалості поїздки;
  • сезону (дешевше відпочивати влітку, в сезон дощів).

  Якщо ви хочете купити путівку в Арі (Аліф) Атолл в сухий сезон на двох на тиждень, приготуйтеся заплатити 2300-2600 доларів з урахуванням проживання в 4* готелі зі сніданками. Відпочинок на віллі з харчуванням «Все включено» обійдеться від 4000 доларів на двох за 12 ночей.

  Прекрасний спосіб заощадити – гарячі тури на Мальдіви. Так у вас з’являється можливість знайти путівку на Арі (Аліф) Атолл зі знижкою до 60%.

  Кращі тури в Арі Атолл з України – Поїхали з Нами!

  Арі (Аліф) Атолл – справжня перлина, яка яскраво виділяється серед інших курортів Мальдів. Високий рівень сервісу і мальовничі пейзажі гарантують захоплюючий відпочинок на березі індійського океану.

  Туристична компанія Поїхали з Нами зібрала найкращі тури в Арі Атол з України за максимально вигідною ціною. Ми знаємо, що важливо для якісного відпочинку та завжди готові допомогти з вибором путівок для вас і вашої сім’ї.

  Поехали с нами
  ул. Отакара Яроша, 27 Харьков Харьковская область Телефон: +38(095) 531-40-07
  Поехали с нами