Поїхали з нами (Харків)Поїхали з нами (Харків)
Forgot password?

Тури в Мале

Готелі Мале
Кращі пропозиції щодо країни


  Потрібна допомога в підборі туру?

  Гид по Мале

  Відпочинок в Мале

  Мале – це не просто один з багатьох інших курортів Мальдів. Це ще й головне містечко – столиця країни, яка поєднує розвинену інфраструктуру і незайману дику природу. Тут ви зможете не тільки повалятися на білосніжному піщаному пляжі, але і повечеряти в розкішному ресторані, прогулятися довгими вуличками міста і доторкнутися до культури Мальдів.

  Тури в Мале – відмінне рішення для відпочинку з маленькими дітьми. На острові розкинулися сучасні готелі з кімнатами для малюків, аніматорами та дитячою кухнею.

  Гарячі путівки в Мале з Харкова

  Мальовничий архіпелаг розташовується у південній частині Мальдів і омивається водами Індійського океану. Попри те, що головною визначною пам’яткою столиці й єдиною територією, яку на Мальдівах можна назвати містом, є пляжі, тут також є й інші види розваг:

  • відвідайте місцеві визначні пам’ятки, наприклад, розкішні мечеті;
  • прогуляйтеся по ринку і купить сувеніри, зроблені вручну;
  • вирушайте в круїз по іншім островам.

  На жаль, сьогодні тимчасово відсутнє авіасполучення Харків-Мале. Однак ви все одно зможете насолодитися красою мальдівського курорту. Компанія Поїхали з Нами організовує швидкий комфортний трансфер до Києва для всіх охочих купити тур в Мале з Харкова.

  Ціни на відпочинок в Мале

  Ціна путівок в Мале залежить в першу чергу від сезону. На архіпелазі більшу частину року відзначається сезон дощів, однак найбільша їх кількість припадає на період травень-серпень. На пляжний відпочинок це ніяк не впливає – температура повітря все також комфортна, а зливи йдуть переважно ночами. Однак вартість турів може бути нижчою за звичайну.

  У сухий сезон відпочинок в Мале у 3* готелі зі сніданками на двох обійдеться від 2500 доларів з урахуванням 2-тижневого проживання.

  Тури на Мальдіви – недешеве задоволення. При цьому, вирушаючи на Мале навіть у високий сезон, у вас є можливість заощадити – шукайте на сайті компанії Поїхали з Нами гарячі тури в Мале з Харкова зі знижкою 40-60%.

  Кращі тури в Мале з України – Поїхали з Нами!

  Столиця Мальдів радо зустрічає туристів з усього світу. Ви зможете побачити красиву місцеву архітектуру, насолодитися підводним плаванням в Індійському океані, скуштувати смачну місцеву кухню – і все це за один відпустку.

  Компанія Поїхали з Нами продумала найцікавіші та недорогі тури в Мале з Харкова. Зв’яжіться з нашими менеджерами та дізнайтеся про найвигідніші й актуальні пропозиції для вашої відпустки.

  Поехали с нами
  ул. Отакара Яроша, 27 Харьков Харьковская область Телефон: +38(095) 531-40-07
  Поехали с нами