Поїхали з нами (Харків)Поїхали з нами (Харків)
Forgot password?

Туры в в Санто-Домінго

Готелі Санто-Домінго
Кращі пропозиції щодо країни


  Потрібна допомога в підборі туру?

  Інші курорти Доминиканы

  Гид по Санто-Домінго

  Відпочинок в Санто-Домінго

  Санто-Домінго – це одне з найбільших міст і столиця Домініканської Республіки. Тут сховалися найцікавіші пам’ятки, ресторани, великі магазини й маса розваг на будь-який смак і гаманець.

  Попри те, що тури в Домінікану часто купують заради пляжного відпочинку, в Санто-Домінго приїжджають зовсім не за цим. На курорті немає піщаних пляжів – тільки скелясті береги. Тур в Санто-Домінго – ідеальна можливість дізнатися багато цікавого про Домінікану, розкрити таємниці й загадки її історії.

  Гарячі путівки з Харкова в Санто-Домінго

  У Санто-Домінго гармонійно сплелися різні епохи та архітектурні стилі. Найбільш комфортно і безпечно відпочивати в центрі міста. Тут же розташовуються найкращі готелі всесвітньо відомих мереж, фешенебельні ресторани та бутіки.

  Чому обираючи тури в Домінікану багато хто зупиняється на Санто-Домінго? Тут ви зможете:

  • відвідати парк Ла-Калета з довгими печерами – улюблене місце дайверів з усього світу;
  • зайнятися дайвінгом біля узбережжя Санто-Домінго і побачити справжні затонулі кораблі;
  • відвідати сусідні пляжі Бока-Чика, Кариби й т.д.

  Сьогодні закрито авіасполучення Харків – Санто-Домінго. Однак компанія Поїхали з Нами пропонує вашій увазі зручний і швидкий трансфер в київський аеропорт для комфортної подорожі.

  До речі, Санто-Домінго – одне з небагатьох прибережних міст, де практично відсутній сезон дощів. Тут комфортно відпочивати протягом всього року.

  Ціни на відпочинок в Санто-Домінго

  Звичайно, ціни турів у Санто-Домінго з Харкова можна називати дешевими. Однак такий відпочинок неодмінно варто кожної витраченої на нього копійки.

  Більшість готелів міста розташовуються в його центральній частині поблизу від багатьох визначних пам’яток.

  В середньому путівки з Харкова в Санто-Домінго на двох з 2-тижневим проживанням та сніданками обійдуться близько 2500 доларів. Щоб трохи заощадити та знайти путівку зі знижкою понад 50%, шукайте на нашому сайті гарячі тури в Санто-Домінго.

  Кращі тури в Санто-Домінго з Харкова – Поїхали з Нами!

  Санто-Домінго не схожий на інші курорти Домінікани. Однак це відмінна можливість по-справжньому пізнати країну, вивчити її культуру і традиції, побачити місцеві архітектурні пам’ятки. Мальовниче латиноамериканське місто відрізняється особливою атмосферою і колоритом.

  Компанія Поїхали з Нами пропонує захоплюючі тури в Санто-Домінго з Харкова за вигідною ціною. Просто зв’яжіться з нашими менеджерами – ми допоможемо вам спланувати справжню пригоду, наповнену яскравими емоціями.

  Поехали с нами
  ул. Отакара Яроша, 27 Харьков Харьковская область Телефон: +38(095) 531-40-07
  Поехали с нами