Поїхали з нами (Харків)Поїхали з нами (Харків)
Forgot password?

Тури в Південний Мале Атолл

Готелі Південного Мале Атолла
Кращі пропозиції щодо країни


  Потрібна допомога в підборі туру?

  Гид по Південному Мале Атоллу

  Відпочинок в Південному Мале Атоллі

  Південний Мале Атолл – це не просто курорт Мальдів. Це 30 мальовничих островів, більш ніж половина яких просто створені для комфортабельного і розкішного відпочинку. Тільки уявіть собі – блакитна прозора вода, білосніжний пісок, високі пальми, екзотичні фрукти. Чим не компоненти ідеальної відпустки?

  Вирушаючи в гарячий тур на Мальдіви, багато туристів віддають перевагу саме Південному Мале Атоллу. Група островів підходить, як для сімейного відпочинку з дітьми, так і для активних туристів, молодят, компанії друзів і т.д.

  Гарячі путівки в Південний Мале Атолл з Харкова

  Багато туристів купують путівки в Південний Мале Атолл в першу чергу заради пляжного відпочинку. Складно відмовити собі в задоволенні полежати на пляжі та скупатися в найчистішій теплій воді. При цьому на курорті є маса інших розваг на будь-який смак і гаманець:

  • дайвінг (на островах заховані красиві корали та проживають тисячі видів екзотичних риб);
  • природні й морські заповідники (Ембуду-Канду, Кандума-Тіла, Гурайду-Канду);
  • віндсерфінг;
  • нічна рибалка;
  • катання на водних лижах.

  В цей час гарячі тури з Харкова в Південний Мале Атолл відсутні. Щоб ви змогли насолодитися відпочинком на одному з островів атола, компанія Поїхали з Нами продумала комфортабельний і швидкий трансфер з Харкова до Києва на сучасних і повністю безпечних автобусах.

  Ціни на відпочинок в Південному Мале Атоллі

  Ціна турів з Харкова в Південний Мале Атолл залежить від:

  • розміщення: категорія готелю, площа вілли, харчування, додаткові послуги на території проживання;
  • сезону – в сезон дощів (травень-липень) відпочинок в Південному Мале Атоллі обійдеться дешевше.

  Середня вартість путівки в Південний Мале Атолл на двох становить 2000-2200 доларів з урахуванням проживання в готелі 3* зі сніданками.

  Кращі тури в Південний Мале Атолл з Харкова – Поїхали з Нами!

  Комфортний клімат, недоторкана природа і найчистіші пляжі перетворюють відпочинок в Південному Мале Атоллі в справжнє задоволення. Тут ви зможете переконатися, наскільки різноманітною і дивовижної може бути наша планета.

  Компанія Поїхали з Нами пропонує вигідні путівки на один з найпопулярніших курортів Мальдів. Також на нашому сайті ви можете знайти гарячі тури в Південний Мале Атолл з Харкова. Просто залиште заявку на сайті – наші менеджери зв’яжуться з вами та допоможуть підібрати й забронювати захоплюючу поїздку.

  Поехали с нами
  ул. Отакара Яроша, 27 Харьков Харьковская область Телефон: +38(095) 531-40-07
  Поехали с нами