Поїхали з нами (Харків)Поїхали з нами (Харків)
Forgot password?

Тури на Косумель

Готелі Косумеля
Кращі пропозиції щодо країни


  Потрібна допомога в підборі туру?

  Інші курорти Мексики

  Гид по Косумелю

  Відпочинок на Косумелі

  Острів Косумель помітно відрізняється від інших курортів Мексики. Сюди особливо люблять приїжджати любителі дайвінгу та снорклінгу – курорт може похвалитися багатим підводним світом і різноманітними локаціями для занурення.

  Тури в Косумель вибирають туристи, які люблять активний відпочинок і мріють про тишу й самоту. Тут немає натовпу туристів і ви зможете відпочити, насолоджуючись спокоєм і красою природи.

  Гарячі путівки на Косумель з Харкова

  Косумель – курорт, не зовсім підходить для сімейного відпочинку з маленькими дітьми. Сюди приїжджають дайвери або любителі дикого відпочинку. Звичайно, головною особливістю острова є коралові тунелі й рифи. Протяжність одного з рифів становить понад 700 кілометрів.

  Однак вирушаючи палаючим туром з Харкова на Косумель, ви зможете не тільки зайнятися дайвінгом або повалятися на пляжі, але і:

  • побачити різноманітних представників місцевої фауни: рожевих фламінго, ігуан, різноколірних папуг;
  • відвідати міст древніх племен індіанців;
  • прогулятися по Національному парку;
  • подивитися шоу-програму в дельфінарії;
  • купити сувенір в одному з місцевих магазинчиків;
  • відвідати місто Канкун, яке знаходиться недалеко від острова.

  Косумель – не самий популярний курорт Мексики, через що гарячі тури з Харкова в даному напрямку відсутні. Якщо ви все ж мрієте побачити дивовижний підводний світ і мальовничу природу курорту, ми пропонуємо вам скористатися комфортабельним трансфером до Києва від Поїхали з Нами.

  Ціни на відпочинок на Косумелі

  Обираючи тур до Мексики слід розраховувати, що такий відпочинок не можна назвати дешевим. В середньому вартість путівок з Харкова на двох з проживанням у 4* готелі з харчуванням «Все включено» обійдеться близько 3500 доларів за 12 ночей.

  При цьому ви можете помітно заощадити – компанія Поїхали з Нами пропонує вигідні гарячі тури на Косумель зі знижкою 40-60%.

  Також дешевше відпочивати на курорті восени – вона вважається самим вітряним і самим дощовим сезоном.

  Кращі тури в Косумель з Харкова – Поїхали з Нами!

  Косумель – один з найбільших островів країни, який вже давно став справжнім раєм для дайверів з усього світу. Безлюдні пляжі та острівне розташування курорту роблять його ідеальним для спокійного усамітненого відпочинку.

  Компанія Поїхали з Нами пропонує вигідні тури на Косумель з Харкова. На сайті ви можете знайти відповідну путівку на потрібні вам дати. Наші менеджери завжди готові прийти на допомогу, розповісти вам про всі актуальні пропозиції та допомогти підібрати тур для найкращої відпустки.

  Поехали с нами
  ул. Отакара Яроша, 27 Харьков Харьковская область Телефон: +38(095) 531-40-07
  Поехали с нами