Поїхали з нами (Харків)Поїхали з нами (Харків)
Forgot password?

Тури в Санкт-Петербург

Готелі Санкт-Петербурга

  Потрібна допомога в підборі туру?

  Гид по Санкт-Петербургу

  Опис курорту

  Санкт-Петербург – один з найпопулярніших туристичних центрів не тільки Росії, але і світу. Із загальної кількості туристів, що прибувають до Росії, не менше половини кілька днів проводять у місті на Неві. Інтерес до міста збуджується, перш за все, культурно-історичним багатством, якістю і культурою обслуговування, великою кількістю і різноманітністю елементів туристичного сервісу, привітністю городян. Своєю чергою для росіян Санкт-Петербург є не тільки культурною та історичною перлиною, а й містом, в якому яскраво виражена душа російської людини, адже це місто пройшло через безліч випробувань і потрясінь, які так чи інакше вплинули на долю кожного громадянина Росії: будівництво самого міста, революція і блокада.

  Архітектурний вигляд Санкт-Петербурга – його візитна картка. Повне архітектурної гармонії та європейської елегантності, місто засноване у 1703 році імператором Петром I на узбережжі Фінської затоки в дельті Неви як «вікно у Європу». Вулиці та проспекти міста на Неві дозволяють відчути дивно строге поєднання архітектури різних епох і різних архітектурних стилів. Його забудову здійснювали Трезіні, Растреллі, Квасов, Воронихін, Россі, Стасов, Кваренги, Монфферан і інші архітектори. Острови, звивисті ріки та канали надають місту неповторної своєрідності. Ажурні містки, блискучі золотом і мозаїкою купола храмів, чудові фасади палаців відкриваються погляду відвідувачів.

  У червні-липні настає дивовижна пора білих ночей, які надають місту особливу чарівність. У літню пору розводяться мости через Неву і її притоки, щоб пропускати морські кораблі. Багато туристів приходять на набережні, отримуючи насолоду від цього мальовничого видовища.

  ЮНЕСКО внесла до Списку всесвітньої спадщини історичний центр Санкт-Петербурга, а також системи ансамблів головного міського простору Невського проспекту, Ливарної частини, Адміралтейської частини, Василівського острова, Петроградської сторони, островів, річку Неву з її набережними та берегами, палацово-паркові ансамблі околиць міста – Пушкіна, Павловська, Гатчини, Петродворця, Стрельни, Ломоносова, історичну частину Кронштадта, фортеця «Горішок», ансамбль Пулковської обсерваторії та багато іншого, всього понад чотири тисячі об’єктів.

  Поехали с нами
  ул. Отакара Яроша, 27 Харьков Харьковская область Телефон: +38(095) 531-40-07
  Поехали с нами