Поїхали з нами (Харків)Поїхали з нами (Харків)
Forgot password?

Тури до Фуджейри

Готелі Фуджейри
Кращі пропозиції щодо країни


  Потрібна допомога в підборі туру?

  Інші курорти ОАЭ

  Гид по Фуджейрі

  Відпочинок у Фуджейрі

  Фуджейра – вирізняється з-поміж інших курортів ОАЕ найчистішим повітрям і красивою природою. Емірат може похвалитися мальовничими пейзажами, кораловими рифами та безкрайніми долинами. Крім того, це єдиний курорт ОАЕ, який розташовується на узбережжі Індійського океану.

  Тури у Фуджейру обирають цінителі більш спокійного та умиротвореного відпочинку. Тут немає натовпів туристів, а навколишня природа сприяє релаксу і розслабленню.

  Гарячі путівки до Фуджейри з Харкова

  Вихід до Індійського океану подарував Фуджейрі кристально чисту воду і цікавий підводний світ. Його багатство і різноманітність приваблює дайверів з усього світу. Так що, якщо ви любите вивчати дивовижних риб, вам неодмінно варто взяти путівку до Фуджейри.

  Як ще урізноманітнити відпочинок на курорті? Ви можете:

  • зайнятися нічним полюванням на крабів (звичайно, попередньо записавшись в групу);
  • відкрити для себе екстремальний відпочинок – джип-сафарі;
  • прогулятися по місцевих природних (водоспади, річки, долини) і архітектурних пам’яток (красиві статуї).

  Фуджейра – це розкішні готелі, в яких є все: СПА-салони, дитячі кімнати з аніматорами, ресторани, тренажерні зали й т.д. Це ідеальний курорт для сімейного відпочинку з маленькими дітьми.

  Правда, краще відмовитися від турів у Фуджейру влітку, коли на курорті нестерпно жарко і поїхати туди в комфортний період – з жовтня до квітня.

  Гарячі путівки у Фуджейру з Харкова тимчасово відсутні. Але ми знаємо, як виправити цю ситуацію – компанія Поїхали з Нами пропонує комфортабельний трансфер з Харкова в аеропорт Києва.

  Ціни на відпочинок у Фуджейрі

  Тури в Емірати навряд чи у когось асоціюються з бюджетним відпочинком. Це більше напрямок для туристів, які люблять фешенебельні готелі й ресторани, лиск і розкіш. Середня вартість путівок у Фуджейру з Харкова на двох на тиждень – від 700 доларів (3*-4* готель без харчування).

  Звичайно ви можете знайти, як і більш дороге розміщення в готелях 5*, так і більш бюджетні гарячі тури у Фуджейру з величезними знижками.

  Кращі тури в Фуджейру з Харкова – Поїхали з Нами!

  Фуджейра – це ідеальний курорт для тих, хто втомився від натовпу або міського шуму і мріє поплавати в океані, подивитися на екзотичних риб, а після – насолодитися відпочинком в комфортабельному сучасному готелі.

  Туристична компанія Поїхали з Нами продумала для вас найкращі варіанти відпочинку. Ми пропонуємо захоплюючі та вигідні тури з Харкова у Фуджейру. Наші менеджери допоможуть вам підібрати готель, зорієнтують за цінами та забронюють путівку у Фуджейру на потрібні дати. Вам залишається просто насолоджуватися довгоочікуваним відпочинком.

  Поехали с нами
  ул. Отакара Яроша, 27 Харьков Харьковская область Телефон: +38(095) 531-40-07
  Поехали с нами