Поїхали з нами (Харків)Поїхали з нами (Харків)
Forgot password?

Тури в Белек

Готелі Белека
Кращі пропозиції щодо країни


  Потрібна допомога в підборі туру?

  Гид по Белеку

  Відпочинок в Белеку

  Шикарні п’ятизіркові готелі, розташовані в прибережній зоні курорту, повністю виправдовують звання Белека, як одного з найпрестижніших місць для відпочинку в Туреччині. Втім, знайти гарячі путівки в Белек теж не проблема, тож організувати відпочинок по вищому розряду на одному з наймолодших курортів реально для всіх.

  Оскільки аеропорт розташований близько до курортної зони, немає виснажливого трансферу. Адаптація проходить максимально швидко і вже ввечері по приїзду можна насолоджуватися прекрасним рівнем сервісу і милуватися навколишньою красою. Місцеве повітря добре просочено ароматами хвої, тож, купивши тур в Белек, ви зможете відпочити в унікальній природній зоні.

  Гарячі путівки в Белек з Харкова

  Професійний рівень організації дитячих розваг в готелі дозволяє спокійно вирушити на відпочинок всією сім’єю, але якщо мова йде про гарячі путівки в Белек, то краще брати тур на двох. Більшість готелів розташовані прямо біля моря, мають власний пляж і шикарно обставлену територію. Нестачі в туристах тут не спостерігається, тому відстежувати гарячі тури в Белек з Харкова на двох варто заздалегідь.

  Перед поїздкою можна ознайомитися з переліком найвідоміших визначних пам’яток, щоб встигнути побачити все, що розкриває курорт з кращого боку. Це:

  • ринок Кадрі, де можна не тільки придбати сувеніри та національні прикраси, але і просто погуляти;
  • древні руїни амфітеатру Аспенд, які говорять про багату історію міста;
  • національний парк Каньйон Кепрюлю – місце з унікальними красивими пейзажами, де мешкає понад 600 видів рослин ендеміків і 100 видів птахів;
  • аквапарк Троя, площею понад 12000 м2.

  Щоб не бути багатослівними, поговоримо про те, яка приблизно сума може знадобитися, щоб купити тур в Белек. Більш детальну інформацію про вартість і наповненість турів можна дізнатися, скориставшись зручною формою пошуку на сайті.

  Вартість путівок на відпочинок в Белек

  Тур «все включено» в готелі 3-4 зірки обійдеться від 655$ на двох, в той час, як охочим провести відпустку в п’ятизірковому готелі доведеться викласти вже від 950$. Рятують тільки вигідні гарячі тури в Белек з Харкова та інших міст України, які дуже зручно відстежувати за допомогою даного сайту. Вирушати сюди краще влітку, але навіть в жовтні тут тепло і сонячно.

  Що стосується вартості розваг, то оглядові екскурсії з гідом можна знайти від 15$ з людини, але більшість цікавих місць можна відвідати й самостійно. А ось на чому точно не варто економити, так це на розвагах і враженнях. Тому відкладіть додатково 60$ на вхід в один з найбільших парків розваг Lend of Legends і 30$ на розважальну денну прогулянку на яхті з зупинкою в мальовничих місцях і купанням в місцевих бухтах. Гарячі тури в Белек дозволять довго не накопичувати на відпочинок.

  Кращі тури в Белек з Харкова на одному сайті!

  Тури в Белек з Харкова організовуються різними туроператорами, і знайти вигідну пропозицію досить легко. Якщо часу зовсім немає, можна підписатися на розсилку або звернутися за допомогою в підборі туру до менеджера компанії. У такому випадку клопоти по вибору туру будуть зведені до мінімуму, а позитивний результат від відпочинку в Белеку гарантований.

  Белек варто обирати саме для пляжного відпочинку і в не сезон тут робити нічого, тож плануйте свій відпочинок 2022 заздалегідь. Добре розвинена транспортна інфраструктура не дасть нудьгувати й дозволить вивчити околиці міста, а якщо ви придбали путівку на 10 днів і більше, побачити й інші міста Туреччини – Стамбул, Анталію, Сіде, розташовані неподалік.

  Поехали с нами
  ул. Отакара Яроша, 27 Харьков Харьковская область Телефон: +38(095) 531-40-07
  Поехали с нами