Поїхали з нами (Харків)Поїхали з нами (Харків)
Forgot password?

Тури в Стамбул

Готелі Стамбула
Кращі пропозиції щодо країни


  Потрібна допомога в підборі туру?

  Інші курорти Турции

  Ізмір 13 914 грн
  Кушадаси 11 503 грн
  Сіде 10 375 грн
  Бодрум 15 001 грн
  Белек 13 437 грн
  Аланія 11 741 грн
  Кемер 13 464 грн
  Анталія 12 613 грн
  Мармарис 12 844 грн
  Гид по Стамбулу

  Відпочинок в Стамбулі

  Стамбул – це справжня колиска цивілізації, яка дозволяє доторкнутися до захоплюючої та місцями загадкової культури та історії Туреччини. Перебуваючи на узбережжі протоки Босфор, місто може запропонувати, як пляжний, так і екскурсійний відпочинок.

  Тури в Стамбул актуальні для всіх туристів: подорожують поодинці, в парі, з друзями або з маленькими дітьми.

  Гарячі путівки в Стамбул з Харкова

  Обираючи тури в Туреччину, багато хто зупиняються на курортах, з яких легко можна було б дістатися до Стамбулу. І це не дивно – місто може похвалитися унікальними архітектурними пам’ятками, особливою атмосферою і різноманітністю культурної програми.

  Так чому б не провести свою відпустку в стародавньому Стамбулі? Тим більше, що тут є комфортабельні облаштовані пляжі, де ви зможете повалятися під сонцем і викупатися в теплому морі.

  Відпочинок в Стамбулі актуальний не тільки для любителів історії та архітектури. Так, місто залучає представників різних культур і релігій. У ньому тісно переплітаються іслам і християнство, західні та східні архітектурні стилі. При цьому навіть крім церков і мечетей, тут є на що подивитися:

  • гранд базар;
  • палац Долмабахче;
  • Дівоча вежа;
  • площа Таксим;
  • Прінцеви острова;
  • цистерна Базиліка;
  • музеї (історичний, військовий і т.д.).

  Ціни на відпочинок в Стамбулі

  Попри те що в Стамбулі є пляжі, місто вважається більше екскурсійним, ніж курортним. Тож, велика частина відомих комфортабельних готелів розташовується в історичній частині регіону, а не на першій береговій лінії.

  У Стамбулі рідко можна знайти готелі з типом харчування «Все включено», частіше пропонують готові сніданки.

  В середньому тижневе проживання на двох в 4* готелі зі сніданками обійдеться близько 450 доларів. Якщо хочете трохи заощадити, відстежуйте на нашому сайті гарячі тури в Стамбул з Харкова.

  Кращі тури в Стамбул з України – Поїхали з Нами!

  Якщо ви любите екскурсійний відпочинок і хочете більше дізнатися про історію та традиції Туреччини, неодмінно вирушайте в древнє місто Стамбул. Він приховує безліч таємниць і легенд, розповідає масу цікавих історій і показує пам’ятки, побудовані ще кілька століть тому.

  Турагентство Поїхали з Нами організовує захоплюючі недорогі тури в Стамбул з Харкова. Наші менеджери завжди на зв’язку і готові розповісти про актуальні пропозиції, допоможуть підібрати готель і дату поїздки, а також дадуть відповідь на всі ваші запитання.

  Поехали с нами
  ул. Отакара Яроша, 27 Харьков Харьковская область Телефон: +38(095) 531-40-07
  Поехали с нами