Поїхали з нами (Харків)Поїхали з нами (Харків)
Forgot password?

Тури в Стамбул

Готелі Стамбула
Кращі пропозиції щодо країни


  Потрібна допомога в підборі туру?

  Гид по Стамбулу

  Відпочинок в Стамбулі

  Стамбул – це справжня колиска цивілізації, яка дозволяє доторкнутися до захоплюючої та місцями загадкової культури та історії Туреччини. Перебуваючи на узбережжі протоки Босфор, місто може запропонувати, як пляжний, так і екскурсійний відпочинок.

  Тури в Стамбул актуальні для всіх туристів: подорожують поодинці, в парі, з друзями або з маленькими дітьми.

  Гарячі путівки в Стамбул з Харкова

  Обираючи тури в Туреччину, багато хто зупиняються на курортах, з яких легко можна було б дістатися до Стамбулу. І це не дивно – місто може похвалитися унікальними архітектурними пам’ятками, особливою атмосферою і різноманітністю культурної програми.

  Так чому б не провести свою відпустку в стародавньому Стамбулі? Тим більше, що тут є комфортабельні облаштовані пляжі, де ви зможете повалятися під сонцем і викупатися в теплому морі.

  Відпочинок в Стамбулі актуальний не тільки для любителів історії та архітектури. Так, місто залучає представників різних культур і релігій. У ньому тісно переплітаються іслам і християнство, західні та східні архітектурні стилі. При цьому навіть крім церков і мечетей, тут є на що подивитися:

  • гранд базар;
  • палац Долмабахче;
  • Дівоча вежа;
  • площа Таксим;
  • Прінцеви острова;
  • цистерна Базиліка;
  • музеї (історичний, військовий і т.д.).

  Ціни на відпочинок в Стамбулі

  Попри те що в Стамбулі є пляжі, місто вважається більше екскурсійним, ніж курортним. Тож, велика частина відомих комфортабельних готелів розташовується в історичній частині регіону, а не на першій береговій лінії.

  У Стамбулі рідко можна знайти готелі з типом харчування «Все включено», частіше пропонують готові сніданки.

  В середньому тижневе проживання на двох в 4* готелі зі сніданками обійдеться близько 450 доларів. Якщо хочете трохи заощадити, відстежуйте на нашому сайті гарячі тури в Стамбул з Харкова.

  Кращі тури в Стамбул з України – Поїхали з Нами!

  Якщо ви любите екскурсійний відпочинок і хочете більше дізнатися про історію та традиції Туреччини, неодмінно вирушайте в древнє місто Стамбул. Він приховує безліч таємниць і легенд, розповідає масу цікавих історій і показує пам’ятки, побудовані ще кілька століть тому.

  Турагентство Поїхали з Нами організовує захоплюючі недорогі тури в Стамбул з Харкова. Наші менеджери завжди на зв’язку і готові розповісти про актуальні пропозиції, допоможуть підібрати готель і дату поїздки, а також дадуть відповідь на всі ваші запитання.

  Поехали с нами
  ул. Отакара Яроша, 27 Харьков Харьковская область Телефон: +38(095) 531-40-07
  Поехали с нами